Новини :: Чемпіонат області

СК "Городенка" виходить у лідери

Лідери змагань МФК "Алан" та "ДФС", які зустрічалися між собою саме у п'ятому турі, знали результат матчу  СК "Городенка" – "Вихор", адже цей матч у Городенці відбувся кількома годинами раніше від матчу лідерів. Впевнену перемогу здобули городенківці, які у другому таймі повністю переграли ямничан. У підсумку перемога з великим рахунком 8:1.

То ж обом лідерам треба було наздоганяти молоду городенківську команду, яка вийшла на перше місце після звітного туру, набравши 13 очок. Матч між лідерами розпочався атаками, і команди демонстрували відкритий футзал. Першими успіху добилися аланівці, які вдало розіграли чергову атаку і з допомогою незначного рикошету Роман Галка відкрив рахунок у матчі. Гравці  "ДПС" намагалися відразу відігратися, але при завершенні своїх атак грішили неточними діями. Від очевидних голів "Алан" у кількох епізодах врятував молодий воротар Олександр Деделюк, а ще двічі його "страхувала" перекладина воріт. А коли збігали останні секунди першого тайму Ігор Нагірний подвоїв перевагу "Алану". Гол у роздягальню не зламав "фіскалів" і у другій половині вони втілили свої моменти у голи. Спершу свою майстерність продемонстрував Микола Сікач, який забив свій десятий гол у першості, а за хвилину до фінальної сирени Андрій Гузьо наважився на удар , який приніс "ДПС" важливу нічию – 2:2.

МФК "АЛАН" (Івано-Франківськ) – "ДФС" (Івано-Франківськ) - 2:2 (2:0).

11 грудня 2016 р. 16.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 100 глядачів.

Голи: Р. Галка 4, І. Нагірний 12 – М. Сікач 19, А. Гузьо 23.

Алан: О. Деделюк, І. Нагірний, В. Хома, Є. Соколенко, А. Соколенко, М. Бойко, Р. Галка, Я. Семенчук, Ю. Поліщук, Ю. Атаманюк, М. Галущак. Тренер – О. Дорош.

ДФС: С. Петруняк, А. Паркулаб, М. Сікач, В. Синишин, Р. Третяк, Б. Ольшанецький, А. Гузьо. Тренер – В. Яцишин.

Попередження: Я. Семянчук (5), Ю. Поліщук (12) – В. Синишин (7), Б. Ольшанецький (23).

Вилучення: В. Синишин (12) друге попередження.

Арбітри: Я. Добрянський, П. Липецький, І. Салаш, Б. Морозюк.

Спостерігач арбітражу – Б. Вовкович.

СК Городенка виходить у лідери
"ДФС" атакує ворота "Алану"

Першу перемогу у змаганнях у звітному турі святкували гравці "Урагану-ПНУ", які обіграли "Галицький двір". При чому студенти не реалізували аж три 10-метрових удари за позалімітні фоли "будівельників".

"УРАГАН-ПНУ" (Івано-Франківськ) – "ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР" (Івано-Франківськ) – 4:1 (2:0).

Голи: А. Комар 3, 18, -- 21, В. Приймак 12, Н. Синюк 20, Т. Бойко – 22, Р. Прошак – 24 – Т. Овчар 17.

Ураган-ПНУ: А. Петрик, Р. Прошак, В. Приймак, Н. Синюк, В. Букатюк, М. Довгомеля, А. Савінкін, А. Комар, Т. Бойко. Тренер – В. Салій.

Галицький Двір: М. Трач, Т. Гнатишин, В. Павлик, П. Петрунчак, Т. Овчар, О. Гнатишин, В. Іванов, В. Трушко, Я. Демків, В. Щербина, О. Плішивий. Тренер – Т. Гнатишин.

Попередження: В. Приймак (11).

Вилучення: В. Приймак (17, за друге попередження)

Арбітри: І. Салаш, Б. Морозюк, П. Липецький, Я. Добрянський.

Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

Студенти сильніші за будівельників

Переможно завершили матч п'ятого туру МФК "Микуличин", який здолав "Медик". Все вирішилося у другому таймі, коли суперники за дві хвилини забили чотири голи (по два на двох) і виглядало, що все іде до нічийного підсумку. Але микуличинців знову "виручив" досвідчений Дмитро Мельниченко, а переможну крапку поклав Михайло Ліхновський, коли "Медик" грав із п'ятим польовим.

МФК "МИКУЛИЧИН" (Микуличин) "МЕДИК" (Івано-Франківськ)  –  4:2 (0:0).

Голи: Д. Мельниченко (15, 22), В. Белей (17), М. Ліхновський (24) – П. Шимків (15), Б. Пиндиківський (16).

Микуличин: М. Ключівський, Ю. Вістовський, Д. Мельниченко, М. Ліхновський, Д. Петращук,  В. Ільків, В. Белей, І. Цурак. Тренер – В. Белей.

Медик: Б. Тягур, О. Синдунь, В. Федорюк, Юзеф Халед, В. Паздерський, Б. Пиндиківський, Т. Василів, П. Шимків, Мустафа Азат, Б. Бородиця, Л. Шемелько, О. Твердохліб. Тренер – Р. Ярий.

Попередження: М. Ліхновський (23) -  Б. Бородиця (22).

Арбітри: П. Липецький, Я. Добрянський, Б. Морозюк, І. Салаш.

Медики створили багато моментів, але реалізували лише два

СК "Городенка" (Городенка) "ВИХОР" (Ямниця) - 8:1 (3:1).

11 грудня 2016 р. 12.00. Городенка. Спортивний зал ДЮСШ. 300 глядачів.

Голи: В Валовський (1, 19), В. Шевчук (4), М. Липчук (16), С. Беспалов (18), Р. Харук (20, 21) – О. Зубяк (4 автогол), Г. Галіпчак (5).

СК Городенка: І. Григорів, Д. Шинкарук, В. Шевчук, В. Гультай, В. Валовський, Т. Петришин, А. Садовський, Р. Харук, М. Липчук, С. Беспалов. Тренер – Ю. Гавриш.

Вихор: В. Найда, В. Мухтаров, В. Наконечний, О. Зубяк, В. Ілащук, Г. Галіпчак. Тренер – Р. Смеречанський.

Попередження: не було

Арбітри: Т. Демянчук, М. Гудима, А. Яцурак, В. Думанський.