Новини :: Чемпіонат області

Чемпіонат області з футзалу: 5 тур і зміни у календарі

П’ятий тур розпочався напередодні вихідних двома матчами. Першими у середузіграли коломийське "Sandalino" та СК "Городенка". Матч пройшов за переваги коломиян, які здобули першу перемогу у чемпіонаті з рахунком 3:1.

У четвер зустрілися "Газовик" та "Ураган-4". Майже цілий перший тайм ураганів ці чинили гідний опір одному із лідерів чемпіонату. Однак, пропустили гол"у роздягальню", причому самі втратили кілька нагод відзначитися. У другому таймі"газовики" збільшили свою перевагу і здобули перемогу з рахунком 3:0.

Решта матчів відбудуться у неділю 13 грудня.

У календарі відбулися деякі зміни щодо часу матчів. Зокрема, першими зіграють команди першої ліги.

16:00 -"Helix-Галицький двір" - МФК "Снятин"

17:00 -"Легіон" - МФК "Микуличин"

18:00 -"Вихор" – "ДПС"

19:00-"Ревера" -"Віза Вторма"

20:00-"Курінь-Пас" -"Медик"

Матч між "Козацьким Островом" та "Ураганом-2 КФВ" перенесено на інший день через участь"козаків" у півфіналі розіграшу Кубка міст і районів області з футболу.