Новини :: Чемпіонат області

Результати матчів 22-го туру

Лідери перемагають

У суботу 10 березня команди обласного чемпіонату з футзалу провели матчі 22-го туру. Всі лідери синхронно поповнили свій очковий доробок черговими перемогами. Правда, не всім ці перемоги далися легко.

Так "Епіцентр К 10" не зустрів особливого супротиву з боку долинського "Нафтовика" і впевнено переміг з рахунком 8:4.

Черніївський "САВ сервіс" лише на останніх хвилинах матчу зумів вирвати перемогу у "Старого Пса" – 4:2, а "Зорі Карпат" впевнено здолали "Спарту" – 6:2. СК "Городенка" лише у другому таймі зуміла переломити хід поєдинку на свій бік у матчі із МФК "Ревера" – 5:2. "Трейд Захід Буд" забив п’ять "сухих" м’ячів у ворота "Д Ф С".

Принциповим видався поєдинок аутсайдерів чемпіонату. "Галія" все-таки здолала "Санвіту" з рахунком 6:4.

Завтра у неділю 11 березня пройдуть матчі чергового 23-го туру. Ось які пари команд зіграють між собою: 15.00 – "Галія" - "Спарта", 16.00 - "Зорі Карпат" - "Старий Пес", 17.00 - "Д Ф С" - "Санвіта", 18.00 - "САВ сервіс" - "Епіцентр К 10", 19.00 - "Трейд Захід Буд" - "Ураган-2 КФВ". О 12.00 у Долині "Нафтовик" прийме МФК "Ревера".