Новини :: Чемпіонат області

Першість області з футзалу. Огляд матчів десятого туру

Боротьба за медалі у першості області з футзалу серед команд першої ліги ще більше загострилася після матчів 10-го туру.

У суботу 6 лютого тур відкрився принциповим матчем між "ДПС" та МФК "Снятин". Податківці прикладають всіх зусиль, щоб потрапити у лідируючу трійку учасників першості, адже всі попередні сезони у першій лізі вони неодмінно були з медалями у підсумку змагань. Матч першого кола у Снятині закінчився мінімальною перемогою господарів 4:3, при тому, що податківці не використали ряд гольових можливостей. Ці складові неабияк додавали інтриги у матч звітного туру. З перших хвилин "ДПС" повів атаки на ворота снятинців і у дебюті матчу результативно двічі їх гравці відзначилися. Поки снятинці оговтувалися, господарі втратили кілька реальних можливостей забити. Та успіх до податківців знову прийшов у кінці тайму, коли Микола Сікач відзначився дублем, довівши лік своїм голам у першості до 16. І лише за кілька секунд до сирени Іван Шинкарик забив заМФК "Снятин".

Друга половина матчу розпочалася з атак гостей, які зрозуміли, що поразка ускладнює їхню турнірну позицію. Але тільки наприкінці матчу Володимир Романюк двічі зумів засмутити господарів, скоротивши рахунок у матчі до мінімуму. Гра з п'ятим польовим не дала результату, а податківці на останніх хвилинах ще раз відзначилися. Тепер лише на одне очко "ДПС" відстає від трійки лідерів, аМФК "Снятин" після цієї поразки значно ускладнив собі боротьбу за перемогу у першій лізі.

Ще один принциповий матч непримиренних суперників відбувся у звітному турі. Ямницький "Вихор" приймав МФК "Микуличин". Поєдинки між цими суперниками завжди проходять у напруженій боротьбі. Звітний також не відрізнявся бойовитістю. "Вихор" здолав суперника численною перевагою, адже микуличинці вкотре грають однією четвіркою. Та при цьому вони були близькі, щоб врятувати одне очко у матчі. Ямничани дещо злегковажили, бачачи коротку лаву запасних суперника і мало не поплатилися.

Впевнено виглядав "Helix-Галицький Двір" у матчі проти аутсайдера делятинського "Прута", двічі забивши у першому таймі. Гості у другому таймі заставили себе поважати, скоротивши рахунок. Однак "будівельники" зуміли втримати переможний рахунок – 3:2.

Чергову домашню перемогу записав до свого активу лідер першості МФК "Долина". Приймаючи івано-Франківський"Легіон", долинські футзалісти без над зусиль тричі у першому таймі вразили ворота суперника і довели матч до перемоги – 3:1.

Наступний 11-й тур відбудеться у суботу 13 лютого. Розпочнеться він матчем "ДПС" - "Вихор" о 15:30. Потім о 16:30 зіграють МФК "Микуличин" та"Легіон". Завершиться суботній тур матчем між делятинським "Прутом" та МФК "Долина" о 17:30.

У неділю 7 лютого у Снятині зустрінуться лідери першості МФК "Снятин" та івано-франківський "Helix-Галицький Двір" о 13:00.

ТАБЛО ДЕСЯТОГОТУРУ:

"ВИХОР" (Ямниця) - МФК "МИКУЛИЧИН" – 2:1 (1:1).

Субота 6 лютого. 15.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 30 глядачів.

Голи: В. Ілащук 6, А. Бибик 16 – Д. Мотрук 11.

Вихор: Н. Ванченко, І. Малик, В. Наконечний, О. Зубяк, Н. Павлів, І. Боднар, Б. Жук, А. Бибик, Я. Гандера, В. Ілащук, Г. Галіпчак, А. Гелей Л. Ринзак. Тренер – Р. Смеричанський.

Микуличин: А. Вередюк, А. Ліхновський, М. Ліхновський, Ю. Желіховський, О. Чорнописький, Д. Мотрук. Тренер – А. Ліхновський.

Попередження: Ю. Желіховський (6), А. Ліхновський (17).

Арбітри: І. Салаш, А. Яцурак, І. Дебенко, М. Липко.

Спостерігач арбітражу– В. Ольшанецький.

"ДПС" (Івано-Франківська область) - МФК "СНЯТИН" (Снятин) – 5:3 (4:1).

Голи: П. Ткаченко 3, А. Паркулаб 5, М. Сікач 10, + 12, Ю. Балагурак 23 – І. Шинкарик 12, В. Романюк 20, 21.

ДПС:С. Петруняк, Р. Баланюк, А. Паркулаб, А. Гузьо, Ю. Балагурак, М. Сікач, В. Бучинський, П. Ткаченко. Тренер – В. Яцишин.

Снятин: М. Данищук, Т. Турчинський, Ю. Петришин, І. Краєвський, В. Романюк, І. Шинкарик, Є. Никифорук, Н. Синюк, І. Ориджук, І. Коваль, П. Голинський. Тренер – І. Анатійчук.

Попередження: А. Паркулаб (15) – І. Коваль (12).

Арбітри: І. Дебенко, І. Салаш, А. Яцурак, М. Липко.

Спостерігач арбітражу– Л. Маланюк.

"ПРУТ" (Делятин) - "HELIX-ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР" (Івано-Франківськ) – 2:3 (0:2).

Субота 6 лютого. 16.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 40 глядачів.

Голи: В. Кочержук 14, 23 – Т. Онуфрак 8, М. Кравців 10, А. Новицький 18.

Прут: М. Ключівський, В. Кочержук, В. Кіщук, Т. Кучак, Р. Зупник, Р. Ківнюк, І. Цурак. Тренер – Р. Зупник.

Helix-Галицький Двір:М. Трач, Д. Федик, О. Гнатишин, Т. Гнатишин, Ю. Дзюбінський, П. Петрунчак, Я. Демків, В. Яценко, Т. Онуфрак, В. Щербина, А. Новицький, Р. Федорук, М. Кравців. Тренер – Т. Гнатишин.

Попередження: Р. Ківнюк (13).

Арбітри: І. Дебенко, М. Липко, І. Салаш, А. Яцурак.

МФК "ДОЛИНА" (Долина) - "ЛЕГІОН" (Івано-Франківськ) – 3:1 (3:0).

Неділя 7 лютого. 12.00. Долина. Спортзал ДЮСШ. 180 глядачів.

Долина: С. Димид, С. Вецко, В. Лаврінок, Р. Покачайло, І. Паньків, О. Шатковський, М. Гошовський, Ю. Іванишин, А. Громоляк. Тренер – С. Димид.

Легіон:О. Гашинський, В. Дудяк, І. Ковальчук, Б. Савчук, В. Медвідь, В. Атаманчук, О. Вінтоняк, Т. Гаврон, Р. Луців,О. Єжижанський, Р. Глинка. Тренер – Р. Глинка.

Попередження: І. Паньків (22), С. Вецко (23) – Б. Савчук (10).

Арбітри: В. Юрчишин, Я. Добрянський, Р. Пиж.

Спостерігач арбітражу– В. Луцький

З турнірною таблицею та результатами першості Івано-Франківської області з футзалу можна ознайомитися на сайті у відповідному підрозділі ФУТЗАЛ – ПЕРШІСТЬ ПЕРШОЇ ЛІГИ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ.

Чемпіонат області з футзалу

БОМБАРДИРИ: 16 – Сікач Микола ("ДПС"), 13 – Турчинський Тарас ("Снятин"), 13 – Єжижанський Олександр ("Легіон"), 12 – Романюк Володимир ("Снятин"), 10 – Лаврінок Василь ("Долина").

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ: Ківнюк Р. ("Прут").