Новини :: Чемпіонат області

Першість області з футзалу. Огляд матчів одинадцятого туру

"ДПС" втручається у боротьбу за медалі у першості області з футзалу серед команд першої ліги. Податківці ще раз це засвідчили у суботу 13 лютого, завдавши поразки принциповому супернику з Ямниці. Матч активніше розпочали господарі "ДПС" і вже у середині першого тайму вели у рахунку, але "Вихор" миттєво відігрався. Податківці прикладають всіх зусиль і знову виходять вперед. Така стрімка результативність все-таки дозволила "Вихору" ще до перерви вирівняти рахунок. Але розв'язка у цьому матчі наступила на початку другого тайму, коли податківці двічі пробили захист ямничан. А остаточний успіх податківців знову закріпив Микола Сікач, який на останніх секундах відзначився "хет-триком", а гості зуміли забити третій гол.

Не таланить у другому колі "Легіону". На цей раз вони зазнали поразки від сусідів по турнірній таблиці МФК "Микуличин" з рахунком 2:0.

Не простий матч вийшов у лідера першості МФК "Долина" з делятинським "Прутом". Горяни першими повели у рахунку, але волиняни одразу зрівняли рахунок. Такий перебіг подій у матчі тривав аж до останніх хвилин зустрічі, коли лідеру вдалося двічі забити Миколі Ключівському.

Матч команд лідируючої групи у Снятині приніс дещо несподіваний результат. Гості з Івано-Франківська здобули важливу перемогу з рахунком 4:1 і вийшли на друге місце у турнірній таблиці. Натомість МФК "Снятин" значно ускладнив собі турнірне становище, бо залишився за трійкою призерів.

З огляду на останні три тури, де лідируюча четвірка ще зустрічається між собою, фініш першості обіцяє гарячу боротьбу за нагороди цьогорічної першості.

ТАБЛО ОДИНАДЦЯТОГО ТУРУ:

"ДПС" (Івано-Франківська область) – "ВИХОР" (Ямниця) – 5:3 (2:2).

Субота 13 лютого. 15.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 30 глядачів.

Голи: М. Сікач 6, 17, 24, Ю. Балагурак 8, А. Гузьо 14 – Н. Павлів 7, 12, В. Наконечний 24.

ДПС: С. Петруняк, В. Синишин, А. Паркулаб, А. Гузьо, Ю. Балагурак, М. Сікач, В. Бучинський, П. Ткаченко. Тренер – В. Яцишин.

Вихор: Н. Ванченко, І. Малик, В. Наконечний, О. Зубяк, Н. Павлів, Г. Галіпчак, Л. Ринзак. Тренер – Р. Смеричанський.

Попередження: П. Ткаченко (10).

Арбітри: Я. Вовчок, П. Липецький, В. Гронський, М. Гудима.

Спостерігач арбітражу – Б. Вовкович.

МФК "МИКУЛИЧИН" – "ЛЕГІОН" (Івано-Франківськ) – 2:0 (1:0).

Голи: Д. Мотрук 12, А. Ліхновський 24.

Микуличин: А. Вередюк, А. Ліхновський, М. Ліхновський, Ю. Желіховський, О. Чорнописький, Д. Мотрук. Тренер – А. Ліхновський.

Легіон: О. Гашинський, В. Дудяк, М. Процюк, О. Вінтоняк, О. Скопюк, Б. Савчук, В. Атаманчук, Т. Гаврон, О. Єжижанський, Р. Глинка. Тренер – Р. Глинка.

Попередження: М. Ліхновський (12), А. Ліхновський (22).

Арбітри: Я. Вовчок, М. Гудима, В. Гронський, П. Липецький.

"ПРУТ" (Делятин) – МФК "ДОЛИНА"(Долина) – 1:3 (1:1).

Субота 3 лютого. 17.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 30 глядачів.

Голи: Р. Хайнус 6 – А. Громоляк 7, 20, В. Лаврінок 23.

Прут: М. Ключівський, В. Кочержук, В. Кіщук, Р. Зупник, Р. Хайнус, І. Цурак. Тренер – Р. Зупник.

Долина: С. Димид, А. Громоляк, С. Вецко, В. Лаврінок, Г. Паращій, І. Паньків, О. Шатковський. Тренер – С. Димид.

Попередження: Г. Паращій (4), С. Вецко (6), А. Громоляк (17).

Арбітри: П. Липецький, М. Гудима, В. Гронський, Я. Вовчок.

Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

МФК "СНЯТИН" (Снятин) – "HELIX-ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР" (Івано-Франківськ) – 1:4 (0:1)

Неділя 14 лютого. 13.00. Снятин. Спорткомплекс "Колос". 250 глядачів.

Голи: Ю. Петришин 15 – М. Кравців 8, 16, 20, на 24 не реалізував 6 метровий удар, Т. Онуфрак 21.

Снятин: М. Данищук, Т. Турчинський, Ю. Петришин, І. Маруцан, В. Романюк, І. Шинкарик, Є. Никифорук, Н. Синюк, І. Ориджук, І. Коваль, П. Голинський. Тренер – І. Анатійчук.

Helix-Галицький Двір: М. Трач, О. Гнатишин, Т. Гнатишин, Ю. Дзюбінський, Я. Демків, Т. Онуфрак, В. Щербина, В. Яценко, Р. Федорук, М. Кравців. Тренер – Т. Гнатишин.

Попередження: Ю. Петришин (14) – О. Гнатишин (8), Т. Гнатишин (10).

Арбітри: Я. Вовчок, В. Гронський, М. Гудима, П. Липецький.

Спостерігач арбітражу – І. Фреїк.

З турнірною таблицею та результатами першості Івано-Франківської області з футзалу можна ознайомитися на сайті у відповідному підрозділі ФУТЗАЛ – ПЕРШІСТЬ ПЕРШОЇ ЛІГИ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ.

БОМБАРДИРИ: 19 – Сікач Микола ("ДПС"), 13 – Турчинський Тарас ("Снятин"), 13 – Єжижанський Олександр ("Легіон"), 12 – Романюк Володимир ("Снятин"), 11 – Лаврінок Василь ("Долина").

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ: Ліхновський А. ("Прут"), Вецко С. ("Долина"), Гнатишин Т. (Helix-Галицький Двір).