Новини :: Чемпіонат серед ВНЗ

Результативна нічия

У Львові стартували змагання з футзалу серед студентів ВНЗ (Західна конференція). "Політехнік" приймав івано-франківський "Ураган-ПНУ", основу якого склали студенти з Прикарпатського Національного університету. По ходу матчу івано-франківці вели у рахунку і на перерву пішли, перемагаючи суперника 6:5. Така висока результативність матчу багато в чому зумовлена розмірами залу, де проходив матч. То ж і у другому таймі м’ячі влітали в одні і другі ворота досить часто. А завершився поєдинок над результативною нічиєю – 9:9.

За "Ураган-ПНУ" виступали: Р. Джус, В. Кефа, Ю. Горбатий, Ю. Іванишин, А. Голей, Н. Сенюк, В. Завертаний, О. Негела. Тренер Володимир Салій.

Крім львів’ян, суперниками наших студентів можуть бути команди із Закарпаття та Луцька, але про їх заявку для участі у змаганнях підтвердження ще нема.