Новини :: Чемпіонат серед ВНЗ

Івано-Франківський "ІФНТУНГ" - четвертий у чемпіонаті України серед ВНЗ з футзалу

Матчі за медалі за результативністю майже нічим не поступалися півфінальним зустрічам. Забивали багато, і лише харків’яни трохи зіпсували статистику. Але цим не докоряємо їм, просто говоримо про це, як про факт.

У поєдинку за 3 місце фаворитом були кияни. Власне, вони і виправдали очікування уболівальників, перемігши івано-франківців на досвіді. Але у зустрічі трапився момент, коли здавалося що інтризі – бути. На 24 хвилині Іван Легкий скоротив відставання номінальних господарів в рахунку до мінімума (2:3). Враховуючи, що на той час "нафтовики" мали ігрову перевагу і нагоди для взяття воріт, ще один м’яч міг докорінно змінити ситуацію на паркеті. Але ось тут і знадобився досвід гравців "НПУ". Фаренюк та Цапов протягом однієї хвилини як то кажуть вчасно сказали своє вагоме слово – 2:5. Вже після цього івано-франківцям було важко повірити в диво. Втім, ми вітаємо командуІгора Хробатина та Володимира Крижанівського з цим успіхом – виступом у "Фіналі чотирьох", а команду "НПУ ім. Драгоманова" з першою в історії Студентської ліги "бронзою"!

Фінал, якщо судити по рахунку, навряд чи вийшов бойовим. І дійсно – у другому таймі перевага команди "СумДУ" була вражаюча. Але ми повинні визнати, що до перерви студенти "ХНУ ім. Каразіна" нічим не поступалися господарям паркету. А в деяких моментах гри виглядали дуже добро, постійно навантажуючи воротаря сумчан у рамці дальніми і середніми пострілами. Вирішальним же у зустрічі став відрізок з 23 по 26 хвилини, протягом якого підопічні Пєсоцького перетворили рахунок з 1:0 на 4:0. Від такого нокдауну "каразінци" не змогли відійти, тому поразка і вийшла надто великою. Але все одно дякуємо усім командам за те, що подарували глядачям прекрасне свято футзалу.

Гра за 3 місце

"ІФНТУНГ" (Івано-Франківськ) – "НПУ ім. Драгоманова" (Київ) – 3:8 (1:3)

20 квітня. Суми. Легкоатлетичний манеж "УАБС". 15:00. 500 глядачів

Арбітри: Д.Куций (Харків), О.Єлшанський (Суми), Ю.Кондратьєв (Київ).

Спостерігач арбітражу: О.Шабан (Суми).

"ІФНТУНГ": 12.В.Кучера – 5.О.Барановський, 14.І.Легкий, 4.Р.Галка, 10.В.Крикунов, 15.В.Слободян, 6.А.Кукурудз, 9.В.Ступніцький, 7.Ю.Грона – 1.В.Генсьор. Тренери: Ігор Хробатин, Володимир Крижанівський.

"НПУ ім. Драгоманова": 1.О.Сухов – 4.І.Горло, 7.Р.Цапов, 8.О.Карбула, 9.А.Фаренюк, 10.М.Мануйленко, 11.М.Литвинов, 14.О.Біляченко, 15.П.Концеба, 17.А.Мороховець. Тренер: Руслан Мішаровський.

Голи: 0:1 А.Фаренюк (6). 1:1 Р.Галка (10). 1:2 П.Концеба (17). 1:3 Р.Цапов (19). 2:3 І.Легкий (24). 2:4 А.Фаренюк (26). 2:5 Р.Цапов (26). 3:5О.Барановський (33). 3:6 Р.Цапов (35). 3:7 М.Литвинов (36). 3:8А.Мороховець (38).

Попередження: Ю.Грона (18) – М.Мануйленко (16), А.Мороховець (29), Р.Цапов (35).

Гра за 1 місце

"ХНУ ім. Каразіна" (Харків) – "СумДУ" (Суми) – 0:6 (0:1)

20 квітня. Суми. Легкоатлетичний манеж "УАБС". 17:00. 800 глядачів

Арбітри:Д.Чумак (Харків), А.Фісенко (Суми), Д.Куций (Харків).

Спостерігач арбітражу:С.Стрелецький (Суми).

"ХНУ ім. Каразіна":15.М.Гетьманський, 20.М.Панішев – 3.П.Гаврилов, 4.Є.Кравченко, 2.Д.Мангура, 6.М.Семенов, 7.С.Айвазян, 16.Б.Сорін, 10.Г.Рябцов, 11.Я.Лебідь, 9.С.Малишко, 14.М.Панасенко. Тренер: Віталій Чернишов.

"СумДУ":12.Н.Сітнер – 2.С.Бабинін, 4.А.Бурдюг, 5.Є.Мороз, 7.Д.Зеленкевич, 10.М.Мисловський, 13.Р.Зеленський, 14.І.Пустовойт, 11.С.Смоляк, 18.Ш.Абдулаєв, 23.К.Сорока, 24.В.Колесник, 25.Д.Ігумнов, 27.Р.Прощенко. Тренер:Сергій Пєсоцький.

Голи:0:1 Д.Ігумнов (13). 0:2 Д.Зеленкевич (23). 0:3 К.Сорока (24). 0:4Д.Зеленкевич (26). 0:5 Є.Мороз (30). 0:6 А.Бурдюг (37).

Попередження: Литвинов (26) – Бабинін (18).