Новини :: Кубок

Кубок

"Віза-Вторма" робить дубль

"Віза-Вторма" робить дубль

У фінальному матчі 10-го розіграшу Кубка АМФІФО "Віза-Вторма" впевнено з рахунком 7:2 обіграла коломийський "Sandalino" і другий рік поспіль стала володарем почесного трофею обласного футзалу.

Цьогорічний розіграш є десятим , який проводить обласна Асоціація, а новий володар став шостим в історії фінальних кубкових протистоянь.  Перший розіграш Кубка відбувся у сезоні 2007/08 років і першим володарем стала команда "Прикарпатського Торгового Дому", яка ще двічі після цього вигравала цей почесний трофей (сезон 2010/11 та 2011/12 років). Другим володарем стала команда "Ельдорадо" (2008/09). Першою командою, яка виборола Кубок, не будучи учасником вищої ліги, була першолігова "Баварія РП" у сезоні 2009/10 років. У сезоні 2012/13 років Кубок "помандрував" до Микуличина із "Зорями Карпат", а наступні два сезони кубкову гегемонію тримав "Епіцентр К" (2013/14 та 2014/15). У минулому сезоні вперше Кубок отримав "прописку" "Візи-Вторма".

Фінальний  матч розпочався атаками коломиян, які вже у дебюті матчу могли відзначитися. Слушну нагоду втратив Микола Свірідов. "Візи Вторма" "розкачувалася" рівно п’ять хвилин, коли після розіграшу кутового відзначився Ігор Кушецький. Вже через хвилину зусилля партнерів результативно завершив Руслан Уграк.  Гості у цей час дещо занервували і у них нічого не виходило. А, коли на 11 хв Роман Москалик забив третій м’яч, коломияни зупинилися. Однак, на останній хвилині першого тайму їм вдалася хороша контратака, яку голом завершив Андрій Ковальчук. Здалося, що гол у "роздягальню" дещо підніме інтригу у другому таймі. Та іншої думки були "мануфактурники". Вони встигли провести ще одну атаку, "заробили" фол і за 0,7 секунди його втілили у гол. Відзначився досвідчений Олег Веприк.

У другому таймі характер гри не змінився, хіба що "Віза" забили на один м’яч менше, ніж у першому таймі. Коломийські футзалісти також раз відзначилися. То ж, "Віза-Вторма" впевнено перемогла суперника з рахунком 7:2 і вдруге  підряд "прописала" Кубок АМФІФО у себе.

Шостий володар Кубка, знову як і торік, "оформив" золотий дубль, "придбавши" для золотих медалей чемпіонату кубкову чашу.

"ВІЗА ВТОРМА" (Івано-Франківськ) - "SANDALINO" (Коломия) - 7:2 (4:1).

Четвер 23 лютого 2017 р. 19.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 500 глядачів.

Голи: І. Кушецький 5, Р. Уграк 6, Р. Москалик 11, 23, О. Веприк 15, В. Гурак 21, Р. горбатий 29 – А. Ковальчук 15, Р. Гаврилюк 24.

"Віза Вторма": О. Орищук, Є. Борсук, І. Подолюк, С. Паньків, І. Кушецький, О. Веприк, Р. Уграк, Р. Москалик, І. Білик, В. Гурак, В. Лещук, М. Сікач, Р. Горбатий, О. Перепічка. Тренер – І. Скіцко.

"Sandalino": В. Кіфяк, І. Тепчук, Р. Гаврилюк, А. Олійник, М. Ковцун, М. Свірідов, А. Ковальчук, В. Костюк, С. Дак . Тренер – А. Олійник.

Попередження: Р. Гаврилюк (15), М. Ковцун (23).

Арбітри: І. Салаш, Т. Демянчук, П. Липецький, М. Гудима.

Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.

Урочисте відкриття фінального матчу
Урочисте відкриття фінального матчу
Непоступливі суперники
Непоступливі суперники
Голова АМФІФО Ігор Овчар вручає Кубок капітану "Візи-Вторма" Олегу Веприку
Голова АМФІФО Ігор Овчар вручає Кубок капітану "Візи-Вторма" Олегу Веприку
Спільне фото на память
Спільне фото на память
"Віза-Вторма" володар Кубка АМФІФО сезону 2016/2017 років

"Віза-Вторма" володар Кубка АМФІФО сезону 2016/2017 років

Прес-служба Асоціації міні-футболу Івано-франківської області