Новини :: Кубок

Кубок

Визначились пари стадії 1/4 фіналу Кубку області з футзалу

Визначились пари стадії 1/4 фіналу Кубку області з футзалу

4 січня в приміщенні офісу Івано-Франківської обласної асоціації футболу відбулася процедура жеребкування матчів стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка області з футзалу сезону 2023-2024 років. Дана стадія змагань складається з одного матчу.

До переможців попереднього етапу приєдналися "сіяні" команди – учасники всеукраїнських аматорських змагань з футзалу сезону 2023-2024 років. Тому на даному етапі змагань у боротьбі зійшлися 7-м представників обласних змагань – "Фурнітура_Експрес24" Коломия, "Рибак-АСК" Ямниця, "Галія" Івано-Франківськ, "Рух-Контіліум Груп" Івано-Франківськ, "Ураган-2 КФВ" Івано-Франківськ, "Пробій" Городенка, "Вовки" Коломия та один представник районних змагань – "Сокіл-Prospect" Угринів.

Господарем поля на всіх етапах, крім стадії 1/2 фіналу, є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка отримає непарний номер при жеребкуванні.

Якщо основний час матчу завершиться внічию, то буде призначена серія післяматчевих 6-метрових ударів згідно Правил гри у футзал. Додатковий час не передбачено.

Отже, за допомогою головного арбітра змагань з футзалу Ігоря Овчара та представників футбольних клубів були сформовані наступні пари (першими вказані господарі поля):

"Рух-Контіліум Груп" (Івано-Франківськ) – "Пробій" (Городенка)

"Сокіл-Prospect" (Угринів) – "Фурнітура_Експрес24" Коломия

"Вовки" (Коломия) – "Галія" (Івано-Франківськ)

"Ураган-2 КФВ" (Івано-Франківськ) – "Рибак-АСК" Ямниця

Про місце, дату та час проведення поєдинків даного етапу змагань буде повідомлено пізніше.

Прес-служба Асоціації міні-футболу Івано-Франківської області