Новини :: Чемпіонат області

Втрати на фініші

Втрати на фініші

За два кроки до фінішу змагань у першій лізі обласної першості з футзалу лідери зазнали поразок і значно ускладнили свої турнірні завдання.

Центральним був матч між лідерами першості "ДФС" та МФК "Алан". У першому колі ці суперники сильнішого не виявили. А тепер, коли три команди ведуть боротьбу за медалі практично між собою, важливе кожне очко. Тому у першому таймі команди вели вперту боротьбу за кожен м’яч і старалися розігрувати свої комбінації до вірного. Така тактика нікому результату не принесла. У другій половині відносний "спокій" порушили податківці, які вдало розіграли м’яч біля своїх воріт і Семенчук довгою передачею "знайшов" біля воріт суперник Ольшанецькоко, який ефектно переправив м’яч у ворота "Алану". А через дві хвилини Семенчук виявився спритнішим за захисників і вдруге забив. Аланівці зуміли зібратися і Андрій Чернов скоротив розрив у рахунку. А через хвилину кращий бомбардир першості Роман Барчук "замкнув" атаку партнерів, зрівнявши рахунок у цьому матчі. Тепер вже податківці потрапили у паніку. І цим знову скористалися  суперники. Ігор Нагірний завдав прицільного удару у нижній кут воріт "ДФС". Воротар Назарук не справився з цим ударом. Час, що залишився до фінальної сирени, податківці грали з п’ятим польовим, але більше могли пропустити як зрівняти рахунок.

"ДФС" (Івано-Франківська область) – МФК "АЛАН" (Івано-Франківськ) - 2:3 (0:0).

Неділя 19 лютого 2017 р. 19.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 160 глядачів. 

Голи: Б. Ольшанецький 16, Р. Семенчук 18 – А. Чернов 20, Р. Барчук 21, І. Нагірний 22.

ДФС: М. Назарук, В. Синишин, П. Ткаченко, А. Гузьо, А. Паркулаб, Б. Ольшанецький, Р. Третяк, Р. Семенчук. Тренер – Ю. Балагурак.

АЛАН: О. Деделюк, Ю. Атаманчук, Ю. Поліщук, М. Бойко, І. Нагірний, А. Соколенко, Р. Галка, Р. Барчук, А. Чернов, Т. Воробець, М. Галущак. Тренер – В. Хома.

Попередження: Р. Барчук (7).

Арбітри: І. Салаш, М. Липко, А. Яцурак, П. Липецький.

Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.

Втрати на фініші
"ДФС" не втримав переможний рахунок

Напружено проходив ще один матч звітного туру, у якому ямницький  "Вихор" зустрічався з СК "Городенка". Ямничани вже двічі поступилися городенківським футзалістам (у першому колі та у кубковому матчі), то ж були добре мотивовані, щоб не програти втретє. Городенківці ведуть боротьбу за медалі і мають шанси на найвищу сходинку у турнірній таблиці за підсумками змагань. Першими успіху добилися футзалісти "Вихор". Суперник поступово перехопив ініціативу і створив щонайменше шість гольових моментів, але тільки на 9 хв Микола Лапчук індивідуальними діями зрівняв рахунок. Могли гості піти на перерву, ведучи у рахунку, але Гультай не реалізував 10-ти метровий удар. Другий тайм краще розпочали городенківці, але радість від забитих голів була не довгою. Суперник всього через хвилину двічі відновлював рівновагу. А переможну крапку у цьому цікавому поєдинку "поклав" Назар Павлів. Важка перемога "Вихора" з рахунком 4:3, яка значно ускладнила турнірне становище СК "Городенка".

"ВИХОР" (Ямниця) – СК "ГОРОДЕНКА" (Городенка) - 4:3 (1:1).

Неділя 19 лютого 2017 р. 18.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 130 глядачів

Голи: А. Бибик 2, В. Ілащук 15, В. Наконечний 18, Н. Павлів 20 – М. Лапчук 9, 17, В. Гультай -- 12, Т. Петришин 14.

ВИХОР: В. Найда, Н. Ванченко, В. Наконечний, А. Бибик, Н. Павлів, Ю. Дякун, Л. Гринькевич, В. Ілащук, . Тренер – Р. Смеричанський.

ГОРОДЕНКА: І. Григорів, В. Шевчук, В. Гультай, Т. Петришин, В. Тис, В. Валовський, С. Беспалов, А. Садовський, Р. Харук, М. Липчук, Д, Шинкарук. Тренер – Ю. Гавриш.

Попередження: В. Наконечний (12) – А. Садовський (12).

Арбітри: І. Салаш, П. Липецький, М. Липко, А. Яцурак.

Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.

Втрати на фініші
"Вихор" забиває на контратаці

Після матчу з "Медиком" втратив шанси на медалі МФК "Микуличин". Після нічийного першого тайму горяни по ходу гри у другому таймі двічі вели у рахунку, але дозволяли супернику їх наздоганяти. А коли самі пропустили на останній хвилині, то відігратись вже часу не стало.

  "МЕДИК" (Івано-Франківськ) – МФК "МИКУЛИЧИН" (Микуличин) - 4:3 (2:2).

Неділя 19 лютого 2017 р. 17.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 100 глядачів

Голи: В. Федорюк 14, 23, Л. Шемелько 23 – Ю. Вістовський 5 автогол, 12, В. Галущак 13, Д. Мельниченко 19.

МЕДИК: Б. Бородиця, О. Синдунь, Л. Шемелько, О. Федорюк, В. Федорюк, Р. Сморжанюк, З. Василик, А. Демчишин, Б. Пиндиківський, Азат Мустафа, П. Шимків, Т. Волочій. Тренер – Р. Ярий.

МИКУЛИЧИН: М. Ключівський, М. Ліхновський, Д. Петращук, В. Белей, Д. Мельниченко, В. Ільків, Ю Вістовський, В. Галущак. Тренер – В. Белей.

Попередження: О. Федорюк (22) - М. Ліхновський (1), Ю. Вістовський (22), В. Белей (23).

Арбітри: М. Липко, А. Яцурак, П. Липецький, І. Салаш.

Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.

Втрати на фініші
"Медик" підносить сюрприз "Микуличину"

Чергову перемогу здобули у звітному турі футзалісти "Галицького Двору" над студентами з "Ураган-ПНУ". Матч не був складним для "будівельників" і вони здолали суперника з рахунком 3:1.

"ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР" (Івано-Франківськ) - "Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ) – 3:1 (2:1).

Неділя 19 лютого 2017 р. 20.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 30 глядачів. 

Голи: М. Кравців 6, В. Щербина 12, 19 – В. Букатюк 10.

ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР: А. Комісарук, Т. Гнатишин, М. Кравців, О. Гнатишин, П. Петрунчак, Я. Демків, О. Плішивий, В. Щербина. Тренер – Т. Гнатишин.

УРАГАН-ПНУ: А. Петрик, В. Букатюк, О. Хавлюк, М. Довгомеля, А. Савінкін, О. Дичук, В. Русин, Н. Синюк. Тренер – В. Салій.

Попередження: П. Петрунчак (11) – А. Савінкін (12).

Арбітри: П. Липецький, А. Яцурак, І. Салаш, М. Липко.

Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.      

Втрати на фініші
"Студенти" не часто виходили ватаку 

БОМБАРДИРИ: 22 -  Барчук Роман ("Алан"), 12 -  Мельниченко Дмитро ("Микуличин"), 11 – Сікач Микола ("ДФС"), Третяк Роман ("ДФС"), Щербина Василь ("Галицький Двір"),  9 - Нагірний Ігор ("Алан")     

Дискваліфіковані у 13 тур: Вандзіляк Андрій ("Вихор")

Прес-служба Асоціації міні-футболу Івано-франківської області