Новини :: Чемпіонат області

15-й Чемпіонат АМФІФО: результати 9-го туру

Лідери грають у нічию

Мирним видався 9-й тур обласних змагань з футзалу.

У Снятині зустрічалися "Sanvita" і "Трейд Захід Буд" команди, які на сьогодні ділять друге-третє місця у турнірній таблиці. Лише два очки розділяє команди, але "ТЗБ" має гру у запасі з "Галією". То ж звітний матч господарі розглядали як шанс скоротити очкове відставання. І початок зустрічі саме це і підтверджував. Швидкий гол у дебюті матчу забив досвідчений Іван Шинкарик, а у середині першого тайму Володимир Романюк вдуге "покарав" "будівельників" поки вони призвичаювалися до нового для них залу. Все, здавалося, йде за сценарієм господарів і у другому таймі, коли Роман Мироняк забив третій гол. Але франківці зібралися на закінченні поєдинку і зуміли врятувати важливе очко у цьому двобої. Спочатку Самочко чітко реалізував шестиметровий удар, а ще за хвилину Володимир Прокоп скоротив рахунок у матчі до мінімуму. Дотисли гості суперника на останній хвилині. Гол забив Тарас Воробець. Отже, бойова нічия – 3:3. До речі, у першому колі в Івано-Франківську було також зафіксовано мирний підсумок – 4:4.

Лідер змагань СК "Городенка" на своєму майданчику приймав "Зорі Карпат" з Микуличина. Гості накінець "знайшли" свою гру і вже наблизилися до трійки лідерів у турнірній таблиці, а городенківцям все важче даються перемоги. Перед цією зустріччю "Городенка" у важкому домашньому матчі лише наприкінці вирвала перемогу у черніївського "SAV cervice" завдяки двом точним ударам Миколи Ковцуна з 10-метрової позначки (4:2).

По ходу звітного матчу було видно, що "Зорі" добре вивчили манеру гри "Городенки" і навязали господарям свою тактику. У першому таймі суперники шукали шляхи до воріт один одного, але вразити ціль так і не змогли. По перерві чи не перша атака гостей принесла їм успіх. Відзначився Тарас Томин. Господарі відразу додали в атаці і через дві хвилини чітко розіграли кутовий. Точним ударом відзначився Андрій Ковальчук. Закінчення матчу видалося напруженим, обидві команди могли вирвати перемогу, але все завершилося миром – 1:1.

Хто у звітному турі порадував своїх вболівальників, то це "Галія" і "SAV cervice". Суперники на двох забили 12 голів. Дебют вдався "галійцям", але черніївські футзалісти з цим не погоджувалися і вже у середині першого тайму повели у рахунку 3:2. Однак, на перерву команди пішли за переваги "Галії" – 5:4. У другому таймі гольові апетити суперники дещо втратили, але "Галія" втримала переможний підсумок – 7:5.