Новини :: Чемпіонат серед ВНЗ

Команда івано-франківського "ІФНТУНГу" з перемоги розпочала чемпіонат України з футзалу серед ВНЗ

23 лютого стартував XV чемпіонат України з футзалу серед вищих навчальних закладів. Учасники змагань розділені на чотири конференції.

Конференція "Захід"

"Січ-ЛДУФК" Львів

(Львівський державний університет фізичної культури)

"ІФНТУНГ" Івано-Франківськ

(Івано-Франківський національній технічний університет нафти і газу)

"ЛНУ" Львів

(Львівський національний університет ім. Івана Франка)

Команда Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка відмовилась від участі в чемпіонаті.

Конференція "Центр"

"НПУ ім. Драгоманова" Київ

(Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова)

СК "НУХТ" Київ

Національний університет харчових технологій

"Агротехнік" Житомир

(Житомирський національний агроекологічний університет)

"КНУ ім. Шевченка" Київ

(Київський національний університет ім. Тараса Шевченка)

Конференція "Схід"

"СКІФ-СДПУ" Суми

(Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка)

"СумДУ-1" Суми

(Сумський державний університет)

"СумДУ-2" Суми

"ХНУ" Харків

(Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна)

Конференція "Південь"

"Надія-ЗНУ" Запоріжжя

(Запорізький національний університет)

"НУМСФ" Дніпропетровськ

(Національний університет митної справи та фінансів)

"КНУ" Кривий Ріг

(Криворізький національний університет)

"ЗДМУ" Запоріжжя

(Запорізький державний медичний університет)

Спочатку команди у своїх конференціях проведуть ігри у два кола (дома та на виїзді) з кожним суперником. Потім по дві кращих з кожної конференції зіграють стикові матчі (дома та на виїзді) етапу плей-офф:

– друге місце Конференція "Центр" – перше місце Конференція "Захід"

друге місце Конференція "Захід" – перше місце Конференція "Центр"

– друге місце Конференція "Схід" – перше місце Конференція "Південь"

– друге місце Конференція "Південь" – перше місце Конференція "Схід"

Далі переможці пар етапу плей-офф у фіналі чотирьох розіграють головні нагороди чемпіонату.

10 березня у спортивному комплексі ЛНУ відбулось перше галичанське "дербі" в західній Конференції, яке закінчилося на користь гостей – команди Львівського державного університету фізичної культури:

"ЛНУ ім. І.Я.Франка" (Львів) – "Січ-ЛДУФК" (Львів) – 2:5 (1:1).

14 березня стартову гру чемпіонату провели студенти "ІФНТУНГ" із Івано-Франківська. Команда Володимира Крижанівського здобула важливу перемогу у Львові над місцевими "фізкультурниками".

Перший тайм пройшов в рівній боротьбі і закінчився з рахунком 3:3. А ось у другому таймі наші земляки двічі вразили ворота суперника, залишив при цьому власні володіння "сухими".

"Січ-ЛДУФК" (Львів) – "ІФНТУНГ" (Івано-Франківськ) – 3:5 (3:3)

14 березня. Львів. СК "СКІФ". 15:00. 100 глядачів

Голи: 0:1 Сем’янчук (2), 1:1 Гнатюк (11), 1:2 Барановський (15), 2:2 Пштир (17), 2:3 Барановський (17), 3:3 Гавришук (20), 3:4 Сем’янчук (34), 3:5 Крикунов (36).

Попередження: Головецький (12) – Легкий (31).