Новини :: Кубок

Кубок

13-й розіграш Кубка АМФІФО

13-й розіграш Кубка АМФІФО

Новим володарем Кубка АМФІФО сезону 2022-23 років стала івано-франківська "ГАЛІЯ".

У драматичному фінальному матчі проти нового чемпіона області "iFRANKO" "галійці" наприкінці основного часу дотисли суперника і вперше у своїй історії вписали себе на Кубку АМФІФО.

Сам матч розпочався із "розвідки". Нагадаємо, що суперники двічі зустрічалися у чемпіонаті і непогано знали один одного, але кубкове протистояння є особливим і це добре розуміли наставники команд. Звідси і така обережна вивірена тактика гри до вірного, щоб не помилитися. Першими гольові моменти створили "галійці", але переграти кращого воротаря чемпіонату Святослава Рибака не вдавалося. "Айтішників" вели вперед два досвідчені лідери Кордоба та Когут. Саме вони і створили гольову ситуацію на останній хвилині першого тайму, яку результативно завершив Юрій Когут.

Другий тайм розпочався з атак "Галії" і підчас розіграшу кутового на 19 хв мяч після удару Конкольняка зрекошетив у сітку воріт "iFRANKO". Нічия і команди розпочали все спочатку, адже у Кубку мирного підсумку не буває. Гострі моменти виникають почергово, але результат не змінюється. 26 хв стає вирішальною після відмінно виконаного стандарту від Владислава Блонського з "Галії". Удар із штрафного настільки був сильним і точним у "девятку", що нівіть Рибак незреагував. Чемпіони кинулися відігруватися, граючи з пятим польовим. здавалося, що мячу вже немає куди діватися як влітати у сітку воріт "галійців", але там на ватрі був Євген Борсук. Та й всі гравці "Галії" завершальні хвилини матчу стіною стояли, захищаючи свої ворота, а на останній хвилині ще й покарали суперників двома точними пострілами у порожні ворота. Відзначилися Святослав Локатир та Андрій Боднарук.

У підсумку, вольова перемога "Галії" з рахунком 4:1 і кубкова прописка щонайменше на наступний рік. Вітаємо нового володаря КУБКУ АМФІФО! "ГАЛІЯ" восьма команда, яка володіла Кубком з часу його розіграшу. Тільки "Віза Вторма" володіла Кубком тричі підряд.

13-й розіграш КУБКА АМФІФО

Після матчу відбулося урочисте нагородження фіналіста та володаря Кубка АМФІФО. Голова АМФІФО Ігор Овчар вручив перехідний красень-Кубок переможцю, а гравцям медалі і Дипломи.

Завершення футзального сезону відкладається до середи 8 березня. Саме у цей день "iFRANKO" і "ГАЛІЯ" зійдуться у матчі за СУПЕРКУБОК АМФІФО.

Прес-служба Асоціації міні-футболу Івано-Франківської області